Unternehmen - Jobs

 

Panasonic'e katıl!

 

Harika bir çalışma ortamı, mesleki gelişim, rekabetçi kariyerler ve ücret paketleri bulacaksınız. Bu, güçlü bir marka ve itibar sahibi bir global Pazar liderine katilmak için mükemmel bir fırsat.

 

Proaktif, dinamik ve yaratıcıysanız ve her gün mükemmel performansa ulaşma gücünüz ve istekliliğiniz varsa, Panasonic için doğru kişisiniz. Amacımız, yeteneklerinizi geliştirmek için çekici ve bireysel fırsatlar sunarak kariyer hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaktır.

Öffnet externen Link in neuem Fenster Daha fazlasını keşfet

Dünya çapındaki ekibimize katılmak için en iyi ve en parlak adayları aktif olarak işe alıyoruz. Sunduğumuz fırsatlari burada keşfedin.


Job Search

Find the right job.

Find the right job.


 

Panasonic is an Equal Opportunity Employer. Employment decisions are made without regard to sex, age, race, creed, religion, social status, nationality, ethnicity, sexual orientation, gender identity, physical or mental disability, or any other legally protected status in light of the applicable laws.


Employer Brochure - Grow at Panasonic!


Unsolicited application

If you have not found the right position, then you can send us an unsolicited application. We will looking for a suitable position for you.